Top Model to jeden z programów stacji TVN, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa i znane i lubiane jury, które gromadzi przed ekranem dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W odcinkach gościnnie zawita sporo cenionych i znanych figur w świecie mody, jak chociażby fotografowie światowej sławy, znane modelki oraz redaktorki pism.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 osób, wśród których znajdują się też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet jurorzy przyznają tej osobie, która ich zdaniem najbardziej może nadawać się do roli modela lub modelki, dzięki czemu owy uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze to głos użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i od razu trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego się należy spodziewać w tym sezonie?

Top Model daje nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, dlatego co sezon zgłoszenia wysyła dużo chętnych. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Jurorzy oceniają ich postępy i decydują o tym, który z zawodników odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modeli a do tego okładka dla miesięcznika "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli oglądać zmagania uczestników i dowiedzieć się, kto zostanie dziewiątym zwycięzcą programu. O zwycięstwo zmaga się wielu interesujących modeli i modelek, dlatego zdecydowanie warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz